Hakkımızda

Tekerleğin icadından beri ayaklarımızı yerden kesen taşıtlar, insanoğlunun vazgeçilmez merak ve tutku kaynaklarından biri oldu. Bu iki kaynağın birleşiminin adı ise tecrübeydi.

Nacar Otomotiv Kuyumculuk Tekstil Sanayi ve Tic. A.Ş.’nin tescilli markası olarak kurmuş olduğu X-CLUSIVE, 1979 yılında başlayan araba merakı sayesinde 2002 yılında birçok tecrübenin ışığında kurulmuştur.

O günden bugüne başarıyla gelmiş bir marka olan X-CLUSIVE, siz değerli müşterilerimize en özel hizmetleri verme anlayışı içerisinde otomobil ticareti yapmayı amaç edinmiştir.

Firmamız lüks arabaların ve aksesuarların satışlarını büyük bir özenle ve kişilerin beğenilerine özgü olarak gerçekleştirmektedir.

Satış öncesinde olduğu kadar sonrasında da sürdürdüğü ciddiyet ve sorumluluk bilinci içerisinde olmaya devam eden X-CLUSIVE, arabaları ve araba kullanmayı bir hayat tarzı olarak benimsemiş kişilerin vazgeçemeyeceği bir marka olacağı düşüncesindeyiz…

X-CLUSIVE güvenilir kadrosu, otomobillere olan ilgisi ve sunduğu sınırsız seçenekleri ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmetleri vermeye devam edecektir.